کلینیک دکتر مومنی

با لبخند، به استقبال دوستی و مهربانی برویم

ساختمان و موقعیت مکانی مرکز

تغییر موقعیت مکانی مطب، در جهت ایجاد آسایش و رفاه بیشتر مراجعین محترم صورت گرفته است. در ساختمان جدید و نوساز مرکز ما، دیگر خبری از آلودگی‌های صوتی و ازدحام مرکز شهر نیست. ضمن اینکه اگر با خودروی شخصی خود به مطب مراجعه کنید، وجود جای پارک و محوطه آرام و به دور از ترافیک شهری، به شما این امکان را می‌دهد که با خیال آسوده تا به اتمام رسیدن کارتان ، خودروی خود را  در جایی مناسب پارک بفرمایید.

موقعیت جغرافیایی جدید ما و نزدیک بودن آن به منطقه مسکونی، تردد و مراجعه را برای همه ساده‌تر کرده است. به ویژه برای دوستانی که در مناطقی نظیر خیابان کاشانی، ۱۲ محرم و خیابان ورزش ساکن هستند. این دوستان گرامی می‌توانند به راحتی مسیر منزل تا مطب را قدم بزنند. در این ساختمان مستقل و جدید با تجهیزات و امکاناتی افزون بر سابق، آماده خدمت‌گذاری به شما عزیزان هستیم.

محیط کلینیک ارتودنسی

بهداشت، تخصص، سلامت

با گسترش سریع علم و از آن مهم‌تر رشد برق‌‌آسای تکنولوژی، علم و فن در کنار یکدیگر شاخه‌های تخصصی‌تری نسبت به گذشته تولید می‌کنند. وجود تخصص‌های علمی مختلف در زمینه‌های گوناگون از جمله دندانپزشکی، بسیاری از معضلات و مشکلات را با دقت و توجه به جزئیات بیشتری پیگیری می‌کند. ارتودنسی و ردیف کردن دندان‌ها نیز از شاخه‌های تخصصی است که به زیبایی و سلامت بیشتر دهان و دندان‌ها کمک شایانی می‌کند. ما نیز در این مرکز برآنیم تا با ایجاد محیطی بهداشتی، آرام، جذاب و همکاری پرسنلی دلسوز، ماهر و البته باتجربه بالاترین استانداردها را در فرایند مراجعه شما در نظر داشته باشیم. تلاش ما معطوف به ارائه خدماتی مطلوب و رضایت‌بخش در محیطی پاکیزه و نوساز است.  راز پنهان در پشت هر لبخند زیبا، دندان‌هایی ردیف و سالم است. برای داشتن لبخندهایی زیبا و به یاد ماندنی در کنار شما خواهیم بود.

تکنولوژی و تجهیزات مدرن

در مرکز تخصصی دندانپزشکی و ارتودنسی ما، سلامت حرف اول را می‌زند. از آنجا که بهداشت و تخصص از مؤلفه‌های اصلی تضمین سلامت مراجعین محترم است، با انتقال ساختمان مرکز به مکانی جدید، تجهیزات و ادوات مورد استفاده نیز کاملا به روزرسانی شده است. سعی کرده‌ایم، از بهترین تکنولوژی‌ها و برندهای معتبر اروپایی برای پیش‌برد مسیر درمان کمک بگیریم. اضافه شدن تجهیزات و امکانات مختلف و افزایش تعداد یونیت‌ها و سایر ابزار باکیفیت، نخستین گام، برای رقم زدن تجربه‌ای آسان و دلنشین برای شما بوده است. جهت اطلاع شما عزیزان، در این قسمت به توضیحی اجمالی درباره تکنولوژی‌های مورد استفاده در مرکز پرداخته شده است.

تکنولوژی
محیط کلینیک ارتودنسی

درباره ما

در وبسایت دکتر محمدعلی مؤمنی، می‌توانید با یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی و ارتودنسی شهرکرد آشنا بشوید. هدف این مرکز ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه در بهترین شکل ممکن است. ما برای وقت و زمان شما ارزش زیادی قائل هستیم، پس در تلاشیم تا علاوه بر خدمات حضوری مختلف، با ایجاد امکان درخواست مشاوره حضوری رایگان از طریق وبسایت، گامی در جهت رفاه شما عزیزان برداریم. یک تیم پزشکی مجرب، باید توانایی ارائه مشاوره و راهنمایی برای درمان‌هایی صحیح، به موقع و البته هزینه‌هایی درست و معقول داشته باشد. تمام تلاش ما نیز در این مسیرایجاد رابطه‌ای مبتنی بر اعتماد است.

…دوست داریم بدانید که لبخند شما عزیزان، نتیجه دلخواه ما است.

برای آشنایی با تیم حرفه ای مستقر در مرکز ارتودنسی دکتر محمدعلی مومنی کلیک کنید.

تیم ما

ارزش ها

مأموریت مرکز ارتودنسی دکتر مؤمنی ارائه خدمات با بهترین کیفیت، در کوتاهترین زمان و با استفاده از بروزترین تکنولوژی است.

ارتقای استانداردهای ارائه خدمات ارتودنسی و فرهنگ بهداشت دهان و دندان در سطح استان چهارمحال و بختیاری تا سال ۱۳۹۸. به همین منظور دکتر مومنی تلاش کرده است تا در ابتدا خود بانی استفاده از بهترین تجهیزات و ابزارهای ارتودنسی و آموزش های رایگان رعایت بهداشت دهان و دندان بین همشهریان عزیز شهرکردی باشد و به این طریق آغازگر نیل به این چشم انداز شود.

مرکز ارتودنسی دکتر مؤمنی به طور کامل مسئولیت خدمات ارائه شده توسط این مرکز را بر عهده دارد و تمام تلاش خود را در راستای ارائه بهترین خدمات به همشهریان عزیز بکار خواهد بست.